Kullanım deneyimi NicoZero

Edinburgh'dan Alan

Edinburgh'dan Alan'dan NicoZero spreyi ile deneyim

Sigarayı çabucak bırakmak için birçok uyuşturucu denedi. Diğer üreticilerin yamaları, spreyleri geçici bir etki yarattı, ancak zamanla sigara içme arzusu geri döndü. Sprey NicoZero bir arkadaşı tarafından tavsiye edildi, kendisi onunla sigarayı bıraktı. Deneyimlerime göre ilacın etkili olduğunu söyleyebilirim. Bir ay sonra sigarayı unuttum. Üç yıl geçti, hala onlara bakamıyorum ve tütün kokusu iğrenç. İyileşme geçmişimi gözden geçirdim.

Tıbbi geçmiş ve tedavi araması

13 yaşımdan beri sigara içiyorum, ilk başta beğendim. Sonra, olgunlaştıktan sonra, işte ve evde stresin arka planına karşı giderek daha fazla sigara içtiğimi fark etmeye başladım. 35 yaşındayken, bu yaşta sahip olmak istemediğim semptomlar ortaya çıktı: nefes darlığı, sabahları öksürük. Boğulmamak için merdivenleri çıkamadım. Zaman zaman başım ağrıyordu, işte çok kördüm. Bir arkadaşım spor salonuna seslendi ve koşu bandında neredeyse boğuluyordum. Bu bardağı taşıran son damla oldu. Ayrıca bana NicoZero'ya tavsiyede bulundu - Büyük umutlar bağlamamama rağmen denemeye karar verdim.

Tedavi şeması

Nasıl kullanılacağıyla ilgili herhangi bir sorun yoktu. Her şey temeldir: Talimatlarda yazıldığı gibi yemekten sonra günde üç kez serptim. İlk günlerde, içgüdüsel olarak sigaraya uzandı, ancak sigara içme dürtüsü hemen zayıfladı. NicoZero, sprey ile sigara sayısını hemen yarıya indirdi. Birden pes etmedim, daha sonra bozulmamak için yavaş yavaş sağlıklı bir yaşam tarzına gittim.

Uygulama Sonuçları

NicoZero kursu bir ay için hesaplanır. Dönem sonunda kendimi sigara içen biri gibi hissetmedim. Hoş bir şekilde şaşırdım - ilaç işe yarıyor! Genel olarak kendimi daha sağlıklı hissediyorum: Daha iyi uyuyorum, nefes darlığını unuttum, daha iyi görünüyorum. Tipik olan kilo almamak. İştah artışı hissetmedim. NicoZero ilacının ek açıklamasını okudum - bileşim, nöbet isteklerini kontrol eden bir madde içeriyor. Sağlığını önemseyen herkese tavsiye ederim!

Jennifer'ın Kentucky Deneyimi

Jennifer'ın Kentucky'den NicoZero sprey deneyimi

Üniversitede arkadaşlarımla birlikte sigara içmeye başladım. İlk başta eğlenceliydi, tadı pek beğenmedim bile ama sürecin kendisinde romantik bir şey vardı. Sonra, herkes gibi, sağlığı kötü etkileyen kötü bir alışkanlık haline geldi. Birkaç dakikalık hafif koşudan sonra şiddetli bir öksürük, nefes almada güçlük, nefes darlığı ortaya çıktı. Bitirmem gerektiğini fark ettim, ancak her seferinde sigarasız bir hafta geçirdiğim için hüsrana uğradım.

Spreyden nasıl haberdar oldum

Yakın zamanda sigarayı bırakan bir meslektaşım, sorunumu duyduktan sonra NicoZero spreyini denemeyi önerdi. Ona göre, sadece birkaç hafta içinde bağımlılıktan kolayca kurtuldu. Tabii ki, sözlerine gerçekten inanmadım, ama çareyi denemeye karar verdim.

Kullanım deneyimi

Web sitesinden bir ürün sipariş ettim, birkaç gün sonra kurye paketi evime teslim etti. Ürünü talimatlara göre kullandım, günde üç kez serptim ve bazen iş yerinde stres olduğunda güçlü bir sigara içme isteği sırasında. Üç hafta içinde neredeyse sigara içmek istemediğimi fark ettim ve bir hafta sonra sigarayı tamamen bırakabildim. Şimdiye kadar, püskürtmeyi önlemek için günde bir kez spreyi kullanıyorum, ancak yakında kullanmayı bırakacağımı düşünüyorum.

Benim gibi uzun süredir sigarayı bırakmaya çalışmayan herkese tavsiye edebilirim. Sadece bir ay içinde bağımlılıktan kurtulabilirsiniz!