Hakkında yorumlar NicoZero

 • Ευαγγελία
  Liseden beri sigara içiyorum. Sigaranın teşvik edilmediği ve her şeyin sağlıklı bir yaşam tarzı olduğu büyük bir şirkette iş bulunca bırakmaya karar verdim. Arkadaşların tavsiyesi üzerine NicoZero'yu satın aldım ve pişman olmadım. Bir hafta içinde rahatladım.
  NicoZero
 • Δήμητρα
  Hayatım boyunca bu bağımlılıktan acı çektim. Çocuklukta pasif bir içici olarak (babam sigara içiyordu), yetişkinlikte sigara içmeye başladı. Her şeyi değiştirmeye ve kendime bakmaya karar verdim. Onun iradesine güvenmedi. Övgüyü okudum ve sıfırıncı için hiç paradan kaçınmadım. Sigarayı bırakmanın bu kadar kolay olduğunu bilmiyordum.
  NicoZero
 • Ahmet
  Eşim ve ben çocuk sahibi olmaya karar verdiğimizde sigarayı bırakma görevi dik durdu. Karım aşırı derecede sorumluluk sahibi: hamilelik için hazırlık yapmak, vücudu temizlemek, vitaminler - hepsi bu. NicoZero aldım, pişman değilim, her şey yolunda gitti. Bir ay sonra istifa etti. Bir yıl geçti, uçuş normal ve tütünü düşünmüyorum.
  NicoZero
 • Κωνσταντίνος
  Spreylerin bu kadar etkili olduğunu düşünmemiştim. Birkaç kez kendi başıma sigarayı bırakmaya çalıştım. Neredeyse başarıyordum ama zor bir anda hayal kırıklığına uğradım. Ben nikoteri aldım ve destek olarak kullandım: Tamamen bırakana kadar sigara sayısını sürekli azalttım.
  NicoZero
 • Elvira
  NicoZero'yu kocam için aldım, sigara içen öksürüğü tüm aileyi çılgına çevirdi. İlk başta itiraz ettim, sonra denemeye karar verdim. Bir ay sonra 23 yıldır sigara içen onun sigaraya bakamamasına çok şaşırdık!
  NicoZero
Kullanıcı oyu NicoZero
4.8
26