Kullanım için talimatlar NicoZero

NicoZero Kullanım Talimatları

NicoZero sigarayı bırakmak için nasıl kullanılır

Sprey, yemeklerden sonra günde en az üç kez ve sigara içme dürtüsüyle baş etmenin zor olduğu durumlarda kullanılmalıdır. Tedavi süresi 1 aydır. İlk resepsiyonlardan terapötik bir etki hissedilir: sigaraya olan fiziksel ihtiyaç azalır. Her geçen gün sigara içme isteği azalmaktadır. Kursu tamamladıktan sonra nikotin bağımlılığını unutabilirsiniz.

Sigarayı hemen bırakmak istiyorsanız NicoZero nasıl kullanılır? Şişeyi açık ağzınıza getirin. Bir dağıtıcı kullanarak, aktif bileşeni ağız boşluğuna enjekte edin. Emülsiyonu dudaklara veya solunum sistemine bulaştırmamaya dikkat edin. İlk saniyede tükürüğü yutmamaya çalışın - bu, sonucu iyileştirecektir.

Ambalaj üzerindeki talimatlara ve üreticinin ek tavsiyelerine kesinlikle uymanız önerilir. İyileştirici etkinin daha erken gelmesi umuduyla aşırı dozda ilaçtan kaçının.

Okumalar

NicoZero Sprey, çeşitli aşamalarda nikotin bağımlılığının tedavisinde kullanılmak üzere endikedir. İlaç, sigara içme isteklerini önler ve yoksunluk semptomlarını azaltır. Sigaraya güvenli bir alternatiftir ve günlük nikotin dozunun azaltılmasını desteklemek için kullanılabilir.

Kontrendikasyonlar

NicoZero spreyi, yan etkilere neden olmayan ve vücut tarafından iyi tolere edilen doğal bileşenler içerir. Kontrendikasyonlar, nikotine veya ilacın diğer bileşenlerine ve çocuklara (18 yaşına kadar) aşırı duyarlılıktır. İlacın hamilelik sırasında kullanımına ancak bir kadına nikotin replasman tedavisi reçete edilen durumlarda doktora danışıldıktan sonra başlanmalıdır. NicoZero, Kıbrıs'taki bir laboratuar ortamında klinik deneylerin tüm aşamalarını geçmiştir.